Aqlli aylanma harakat nasosi ESN2/U32-4-180 (22Vt)
Artikul: ESN2/U32-4-180
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 0~22 Vt |
| Maksimal chiqarish bosimi | 4 m |
| Bosim | 10 bar |
| Himoya darajasi | Ip42 |
| O'tkazish qobiliyati | 3 m³/s |
| Harorat sinfi | TF 110 |
| Kafolat | 60 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 0~22 Vt |
| Maksimal chiqarish bosimi | 4 m |
| Bosim | 10 bar |
| Himoya darajasi | Ip42 |
| O'tkazish qobiliyati | 3 m³/s |
| Harorat sinfi | TF 110 |
| Kafolat | 60 oy |