Aylanma harakat nasosi ESN40-20-1.5 (1500Vt)
Artikul: ESN40-20-1.5
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 1500 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 12.5 l/daq |
| Maksimal suv harorati | 104 °C |
| Aylanish tezligi | 2900 ayl/daq |
| Yuqoriga chiqarish | 20 m |
| Ulanish diametri | 40 mm |
| Chiqish diametri | 40 mm |
| Sinfi | 155(F) |
| Himoya darajasi | IP55 |
| Kafolat | 12 oy |














