Benzinli generator EBG-B2000 (2000Vt)
Artikul: EBG-B2000
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Bak hajmi | 4 l |
| Ishga tushirish tizimi | Qo‘lda ishga tushirish |
| Nominal quvvat | 1.8 kVt |
| Shovqin darajasi | 62 dB |
| Maksimal quvvat | 2.0 kVt |
| Yog‘ karterining sig‘imi | 0.35 l |
| Yoqish tizimi | Tranzistorli yoqish tizimi |
| Generator o‘rami | Misdan yasalgan |
| Nominal tok | 8.18 A |
| Kafolat | 12 oy |




