Benzinli generator EBG-B3500 (3500Vt)
Artikul: EBG-B3500
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Bak hajmi | 5.5 l |
| Ishga tushirish tizimi | Qo‘lda ishga tushirish |
| Nominal quvvat | 3.0 kVt |
| Shovqin darajasi | 63 dB |
| Maksimal quvvat | 3.5 kVt |
| Yoqish tizimi | Tranzistorli yoqish tizimi |
| Generator o‘rami | Misdan yasalgan |
| Nominal tok | 13.6 A |
| Kafolat | 12 oy |




