Benzinli generator EBG-B5500 (5500Vt)
Artikul: EBG-B5500
| Kuchlanish | 220 V |
| Bak hajmi | 11 l |
| Ishga tushirish tizimi | Qo‘lda ishga tushirish |
| Nominal quvvat | 5.0 kVt |
| Shovqin darajasi | 63 dB |
| Maksimal quvvat | 5,5 kVt |
| Yog‘ karterining sig‘imi | 0.7 l |
| Yoqish tizimi | Tranzistorli yoqish tizimi |
| Generator o‘rami | Misdan yasalgan |
| Nominal tok | 22.72 A |
| Kafolat | 12 oy |




