Suv osti nasosi EVN-P120-10-2200 (2200Vt)
Artikul: EVN-P120-10-2200
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 2200 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 2167 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 12 m |
| Tok | 13,5 A |
| Tezligi | 3000 ayl/daq |
| Ulagich | 150 mm |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 2200 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 2167 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 12 m |
| Tok | 13,5 A |
| Tezligi | 3000 ayl/daq |
| Ulagich | 150 mm |
| Kafolat | 12 oy |