Suv osti nasosi EVN-WQ25-20-3 (3000Vt)
Artikul: EVN-WQ25-20-3
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 3000 Vt |
| Maks.o'tkazish qobiliyati | 50 m³/s |
| Izolyatsiya sinfi | H |
| Yuqoriga chiqarish | 29 m |
| Tok | 6.1 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 50 mm |
| Quvvat kabelining uzunligi | 8 m |
| Yoqishlar soni | < 20 marta/soat |
| Kafolat | 12 oy |















