Suv osti nasosi EVN-P3-20-550-3 (550Vt)
Artikul: EVN-P3-20-550-3
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 550 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 50 l/daq |
| Yuqoriga chiqarish | 20 m |
| Maksimal chiqarish bosimi | 21 m |
| Tok | 4,1 A |
| Tezligi | 3000 ayl/daq |
| Ulagich | 25 mm |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 550 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 50 l/daq |
| Yuqoriga chiqarish | 20 m |
| Maksimal chiqarish bosimi | 21 m |
| Tok | 4,1 A |
| Tezligi | 3000 ayl/daq |
| Ulagich | 25 mm |
| Kafolat | 12 oy |