Suv osti nasosi EKN-10-30/3-1500-3 (1500Vt)
Artikul: EKN-10-30/3-1500-3
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1500 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 167 л/мин l/daq |
| Yuqoriga chiqarish | 30 m |
| Maksimal chiqarish bosimi | 34 m |
| Tezligi | 3000 ayl/daq |
| Chiqish diametri | 38 mm |
| Kafolat | 12 oy |
1. Mis "obmo’tka": Mis "obmo’tka" kuchli quvvatga chidamli va 170-230V past to’k quvvat manbayida kuchlanishda ishlashi munkun.
2. Krilchatka (tekstolit): Tekstolitli krilchatka mustaxkam va yengil, ko'proq suv hajmini ta'minlaydi. Zanglamaydi.
3. Ishlash tizimi va ish turi: Ushbu turdagi nasos suv tubiga o’rnatiladi va suvni 34-36 metrdan chiqarib berishini nazorat qiladi. Dexqonchilik va quduqlar uchun mo’ljallangan.
4. Poplavo’k mavjud emas: To’g’ridan-to’g’ri elektr tarmog’idan ulanadi va uziladi.
5. Xizmat (kafolat): Kafolat muddati davomida nuqsonlar aniqlangan taqdirda, bepul xizmat ko'rsatiladi.
6. Suv tarmoqda bo’lmaganidayam himoya qilish (quruq himoya yo’q): Poplavok nasosni o’chirmaganda, tizimda suv qolmagan holatda nasos ochib qolmaydi. Bunday holatda <> qizishni boshlaydi.
1. Mis "obmo’tka": Mis "obmo’tka" kuchli quvvatga chidamli va 170-230V past to’k quvvat manbayida kuchlanishda ishlashi munkun.
2. Krilchatka (tekstolit): Tekstolitli krilchatka mustaxkam va yengil, ko'proq suv hajmini ta'minlaydi. Zanglamaydi.
3. Ishlash tizimi va ish turi: Ushbu turdagi nasos suv tubiga o’rnatiladi va suvni 34-36 metrdan chiqarib berishini nazorat qiladi. Dexqonchilik va quduqlar uchun mo’ljallangan.
4. Poplavo’k mavjud emas: To’g’ridan-to’g’ri elektr tarmog’idan ulanadi va uziladi.
5. Xizmat (kafolat): Kafolat muddati davomida nuqsonlar aniqlangan taqdirda, bepul xizmat ko'rsatiladi.
6. Suv tarmoqda bo’lmaganidayam himoya qilish (quruq himoya yo’q): Poplavok nasosni o’chirmaganda, tizimda suv qolmagan holatda nasos ochib qolmaydi. Bunday holatda <> qizishni boshlaydi.

















