Suv osti nasosi EVN-P1.5-32-750-3 (750Vt)
Artikul: EVN-P1.5-32-750-3
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 750 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 25 l/daq |
| Yuqoriga chiqarish | 32 m |
| Maksimal chiqarish bosimi | 34 m |
| Tok | 5.2 A |
| Tezligi | 3000 ayl/daq |
| Ulagich | 25 mm |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 750 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 25 l/daq |
| Yuqoriga chiqarish | 32 m |
| Maksimal chiqarish bosimi | 34 m |
| Tok | 5.2 A |
| Tezligi | 3000 ayl/daq |
| Ulagich | 25 mm |
| Kafolat | 12 oy |