Qochma markaz nasosi EVN-MS/1500 (1500Vt)
Artikul: EVN-MS/1500
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1500 Vt |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Yuqoriga chiqarish | 45 m |
| Maksimal chiqarish bosimi | 30 m |
| Tok | 6.5 A |
| Ulagich | 32 x 25 mm |
| Himoya sinfi | IPX4 |
| Maks. o'tkazish qobiliyati | 50 l/daq |
| Chuqurlikdan tortish | 9 m |
| Kafolat | 12 oy |








