Aqlli avtomatik suv nasosi EVN-MS/2200 (2200Vt)
Artikul: EVN-MS/2200
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 2200 Vt |
| Aylanish tezligi | 4000 ayl/daq |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Yuqoriga chiqarish | 45 m |
| Maksimal chiqarish bosimi | 55 m |
| Tok | 10 A |
| Ulagich | 38x38 мм (1 ½") mm |
| Kafolat | 12 oy |








