Aqlli avtomatik suv nasosi EVN-MS/750 (750Vt)
Artikul: EVN-MS/750
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| O'tkazish qobiliyati | 66 l/daq |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Maksimal chiqarish bosimi | 30 m |
| Tok | 6.2 A |
| Ulagich | 32 x 25 mm |
| Himoya sinfi | IPX4 |
| Chuqurlikdan tortish | 9 m |
| Tezlik diapazoni | 500-3000 ayl/daq |
| Kafolat | 12 oy |








