Avtomatik suv nasosi EVN-A250-5 (250Vt)
Artikul: EVN-A250-5
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 250 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 37 l/daq |
| Aylanish tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 30 m |
| Tok | 1.9 A |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |














