Avtomatik suv nasosi EVN-A370-5 (370Vt)
Artikul: EVN-A370-5
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 40 l/daq |
| Aylanish tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 36 m |
| Tok | 2.7 A |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |














