Avtomatik suv nasosi EVN-A550-5 (550Vt)
Artikul: EVN-A550-5
| Chastota | 50 Gs |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 550 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 50 l/daq |
| Aylanish tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 45 m |
| Tok | 3.9 A |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |














