Qochma markaz nasosi EVN-50/200-11 (11000Vt)
Artikul: EVN-50/200-11 65X50
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 11000 Vt |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Maksimal chiqarish bosimi | 48 m |
| Tok | 20.6 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Chiqish diametri | 50 mm |
| Maksimal ishlash harorati | 120 °C |
| Himoya sinfi | IP-55 |
| Chuqurlikdan tortish | 7 m |
| O'tkazish qobiliyati | 54 m³/s |
| Kirish diametri | 65 mm |
| Kafolat | 12 oy |










