Qochma markaz nasosi EVN-100/160-18.5 (18500Vt)
Artikul: EVN-100/160-18.5 125X100
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 18500 Vt |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Maksimal chiqarish bosimi | 39 m |
| Tok | 34.2 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 125 x 100 mm |
| Himoya sinfi | IP-55 |
| Chuqurlikdan tortish | 7 m |
| O'tkazish qobiliyati | 180 m³/s |
| Kafolat | 12 oy |










