Qochma markaz nasosi EVN-7BR (3000Vt)
Artikul: EVN-7BR
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 3000 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 1400 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 18 m |
| Tok | 15 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Himoya sinfi | IPX4 |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 3000 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 1400 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 18 m |
| Tok | 15 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Himoya sinfi | IPX4 |
| Kafolat | 12 oy |