Qochma markaz nasosi EVN-130-4 (370Vt)
Artikul: EVN-130-4
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 90 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 23 m |
| Tok | 2.5 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 25 mm |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 90 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 23 m |
| Tok | 2.5 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 25 mm |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |