Kanalizatsiya nasosi EFN-250 (250Vt)
Artikul: EFN-250
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 250 Vt |
| Samaradorlik | 135 l/daq |
| Shovqin darajasi | 30~40 dB |
| Himoya darajasi | IpX7 |
| Gorizontal chiqarish | 100 m |
| Issiqlik himoyasi | 100 °C |
| Vertikal chiqarish | 10 m |
| Maksimal harorati | 90 °C |
| Kafolat | 6 oy |





