Kanalizatsiya suv osti nasosi EVN-PK20-13-750 (750Vt)
Artikul: EVN-PK20-13-750
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 750 Vt |
| Aylanish tezligi | 2860 ayl/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 13 m |
| Tok | 5,1 A |
| Chiqish diametri | 50 mm |
| Maksimal ishlash | 20 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |






