Suv osti nasosi EVN-PK26-18-1500 (1500Vt)
Artikul: EVN-PK26-18-1500
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1500 Vt |
| Aylanish tezligi | 2860 ayl/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 18 m |
| Tok | 8.8 A |
| Chiqish diametri | 50 mm |
| Maksimal ishlash | 26 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1500 Vt |
| Aylanish tezligi | 2860 ayl/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 18 m |
| Tok | 8.8 A |
| Chiqish diametri | 50 mm |
| Maksimal ishlash | 26 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |