Kanalizatsiya nasosi EFN-600 (600Vt)
Artikul: EFN-600
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 600 Vt |
| Samaradorlik | 240 l/daq |
| Shovqin darajasi | 45~55 dB |
| Himoya darajasi | IPX4 |
| Gorizontal chiqarish | 100 m |
| Issiqlik himoyasi | 125 °C |
| Vertikal chiqarish | 10 m |
| Maksimal harorati | 90 °C |
| Kafolat | 6 oy |







