Kanalizatsiya nasos EFN-400 (400Vt)
Artikul: EFN-400
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 400 Vt |
| Samaradorlik | 145 l/daq |
| Shovqin darajasi | 35~50 dB |
| Himoya darajasi | IPX4 |
| Gorizontal chiqarish | 80 m |
| Issiqlik himoyasi | 100 °C |
| Vertikal chiqarish | 8 m |
| Maksimal harorati | 75 °C |
| Kafolat | 6 oy |







