Kanalizatsiya suv osti nasosi EVN-PK24-15-1100 (1100Vt)
Artikul: EVN-PK24-15-1100
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1100 Vt |
| Aylanish tezligi | 2860 ayl/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 15 m |
| Tok | 7,1 A |
| Chiqish diametri | 50 mm |
| Maksimal ishlash | 24 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |






