Kanalizatsiya suv osti nasosi EVN-PK88-11-2200 (2200Vt)
Artikul: EVN-PK88-11-2200
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 2200 Vt |
| Aylanish tezligi | 2860 ayl/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 11 m |
| Tok | 10 A |
| Chiqish diametri | 100 mm |
| Maksimal ishlash | 88 m³/soat |
| Kafolat | 12 oy |





