Suv osti nasosi EVN-2/QY420-6-11 (1100Vt)
Artikul: EVN-2/QY420-6-11
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 11000 Vt |
| Maks.o'tkazish qobiliyati | 480 m³/s |
| Yuqoriga chiqarish | 19 m |
| Tok | 21.9 A |
| Tezligi | 1450 ayl/daq |
| Ulagich | 250 mm |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 11000 Vt |
| Maks.o'tkazish qobiliyati | 480 m³/s |
| Yuqoriga chiqarish | 19 m |
| Tok | 21.9 A |
| Tezligi | 1450 ayl/daq |
| Ulagich | 250 mm |
| Kafolat | 12 oy |