Suv osti nasosi EVN-WQ120-20-11 (1100Vt)
Artikul: EVN-WQ120-20-11
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 11000 Vt |
| Maks.o'tkazish qobiliyati | 225 m³/s |
| Izolyatsiya sinfi | B |
| Maksimal chiqarish bosimi | 33 m |
| Tok | 21.9 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 150 mm |
| Quvvat kabelining uzunligi | 8 m |
| Yoqishlar soni | < 20 marta/soat |
| Kafolat | 12 oy |















