Welding machine ESA-300MMA (300A)
Article: ESA-300MMA
| Input voltage | 380 В, 3 phases V |
| Power | 6.65 kW |
| No-load voltage | 70 V |
| Welding mode | MMA |
| Working cycle | 60% |
| Rated voltage | 21.2 V |
| Output current range | 30~300 A |
| Warranty | 12 month |
| Input voltage | 380 В, 3 phases V |
| Power | 6.65 kW |
| No-load voltage | 70 V |
| Welding mode | MMA |
| Working cycle | 60% |
| Rated voltage | 21.2 V |
| Output current range | 30~300 A |
| Warranty | 12 month |