Qochma markaz nasosi EVN-50/250-15 (15000Vt)
Artikul: EVN-50/250-15 65X50
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 15000 Vt |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Maksimal chiqarish bosimi | 59 m |
| Tok | 27.9 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Maksimal ishlash harorati | 120 °C |
| Ulagich | 65 х 50 mm |
| Himoya sinfi | IP-55 |
| Chuqurlikdan tortish | 7 m |
| O'tkazish qobiliyati | 54 m³/s |
| Kafolat | 12 oy |










