O‘z-o‘zidan so‘ruvchi oqimli nasos EVN-JET500-4 (550Vt)
Artikul: EVN-JET500-4
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 500 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 45 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 40 m |
| Tok | 3 A |
| Chuqurlikdan tortish | 9 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 500 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 45 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 40 m |
| Tok | 3 A |
| Chuqurlikdan tortish | 9 m |
| Kafolat | 12 oy |