Girdob nasosi EVN-QB80-3 (750Vt)
Artikul: EVN-QB80-3
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 750 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 55 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 65 m |
| Tok | 5,5 A |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 750 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 55 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 65 m |
| Tok | 5,5 A |
| Chuqurlikdan tortish | 8 m |
| Kafolat | 12 oy |