O‘z-o‘zidan so‘ruvchi oqimli nasos EVN-JET550A-3 Nikel (550Vt)
Artikul: EVN-JET550-3 (NIKEL)
| Kuchlanish | 180-240 V |
| Quvvat sarfi | 550 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 67 l/daq |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 42 m |
| Tok | 3.9 A |
| Himoya sinfi | IP-55 |
| Chuqurlikdan tortish | 10 m |
| Kafolat | 12 oy |
1. Mis "obmo’tka": Stressga chidamli.
2. Krilchatka (plastmassa): Plastik krilchatka suvda onson aylanadi va zanglamaydi.
3. Ishlash tizimi va ish turi: Suvni chuqurlikdan yetkazib beradi. Ushbu nasos toza suv, sut va kimyoviy suyuqliklar uchun mo'ljallangan, uning old korpusi nikel materialidan tayyorlangan.
4. Rele (yo’q): Avtomatik o’chirish mavjud emas. Kerakli miqdorda suv to’ldirilganda elektr tarmog’idan uzish kerak. (relega 10 barga o'rnatilgan hollar bundan mustasno).
5. Xizmat (kafolat): Kafolat muddati davomida nuqsonlar aniqlangan taqdirda, bepul xizmat ko'rsatiladi.
6. Suv tarmoqda bo’lmaganidayam himoya qilish (quruq himoya yo’q): Asosiy kanalda suv bo’lmasa, nasos ishlayveradi, quruq himoya mavjud emas. Bunday holatlarda nasosni elektr tarmog’idan uzish kerak.
1. Mis "obmo’tka": Stressga chidamli.
2. Krilchatka (plastmassa): Plastik krilchatka suvda onson aylanadi va zanglamaydi.
3. Ishlash tizimi va ish turi: Suvni chuqurlikdan yetkazib beradi. Ushbu nasos toza suv, sut va kimyoviy suyuqliklar uchun mo'ljallangan, uning old korpusi nikel materialidan tayyorlangan.
4. Rele (yo’q): Avtomatik o’chirish mavjud emas. Kerakli miqdorda suv to’ldirilganda elektr tarmog’idan uzish kerak. (relega 10 barga o'rnatilgan hollar bundan mustasno).
5. Xizmat (kafolat): Kafolat muddati davomida nuqsonlar aniqlangan taqdirda, bepul xizmat ko'rsatiladi.
6. Suv tarmoqda bo’lmaganidayam himoya qilish (quruq himoya yo’q): Asosiy kanalda suv bo’lmasa, nasos ishlayveradi, quruq himoya mavjud emas. Bunday holatlarda nasosni elektr tarmog’idan uzish kerak.















