O‘z-o‘zidan so‘ruvchi oqimli nasos EVN-JET/A-1100 (1100Vt)
Artikul: EVN-JET/A-1100
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1100 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 66 l/daq |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 39 m |
| Himoya sinfi | IP44 |
| Chuqurlikdan tortish | 9.5 m |
| Kafolat | 12 oy |













