O‘z-o‘zidan so‘ruvchi oqimli nasos EVN-JET/A-1500 (1500Vt)
Artikul: EVN-JET/A-1500
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1500 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 66 l/daq |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 48 m |
| Chuqurlikdan tortish | 9.5 m |
| Kafolat | 12 oy |













