Girdob nasosi EVN-A/QB60 (370Vt)
Artikul: EVN-A/QB60
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 35 l/daq |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 35 m |
| Chuqurlikdan tortish | 7 m |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 370 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 35 l/daq |
| Izolyatsiya sinfi | F |
| Ulanish diametri | 25 mm |
| Maksimal chiqarish bosimi | 35 m |
| Chuqurlikdan tortish | 7 m |
| Kafolat | 12 oy |