Suv osti nasosi EVN-P50-7-1500-3 (1500Vt)
Artikul: EVN-P50-7-1500-3
| Kuchlanish | 220 V |
| Quvvat sarfi | 1500 Vt |
| O'tkazish qobiliyati | 833 l/daq |
| Maksimal chiqarish bosimi | 11.8 m |
| Tok | 9,5 A |
| Tezligi | 3000 ayl/daq |
| Ulagich | 100 mm |
| Kafolat | 12 oy |
1. Mis "obmo’tka": Mis "obmo’tka" kuchli quvvatga chidamli va 170-230V past to’k quvvat manbayida kuchlanishda ishlashi munkun.
2. Krilchatka (alyuminiy): Alyuminiy krilchatka kuchli va ko'proq suv hajmini ta'minlaydi.
3. Ishlash tizimi va ish turi: Ushbu turdagi nasos suv tubiga o’rnatiladi va suvni 11-12 metrdan chiqarib berishini nazorat qiladi. Dehqonchilik uchun mo'ljallangan.
4. Poplavo’k: Nasos suv tubiga tushganda va nasos ishga tushganda suzuvchi jism ko’tariladi. Nasos suv darajasiga yetganda, u pastga yegiladi va o’chadi. Nasos suvsiz ishlaymaydi.
5. Xizmat (kafolat): Kafolat muddati davomida nuqsonlar aniqlangan taqdirda, bepul xizmat ko'rsatiladi.
6. Suv tarmoqda bo’lmaganidayam himoya qilish (quruq himoya yo’q): Poplavok nasosni o’chirmaganda, tizimda suv qolmagan holatda nasos ochib qolmaydi. Bunday holatda <> qizishni boshlaydi.
1. Mis "obmo’tka": Mis "obmo’tka" kuchli quvvatga chidamli va 170-230V past to’k quvvat manbayida kuchlanishda ishlashi munkun.
2. Krilchatka (alyuminiy): Alyuminiy krilchatka kuchli va ko'proq suv hajmini ta'minlaydi.
3. Ishlash tizimi va ish turi: Ushbu turdagi nasos suv tubiga o’rnatiladi va suvni 11-12 metrdan chiqarib berishini nazorat qiladi. Dehqonchilik uchun mo'ljallangan.
4. Poplavo’k: Nasos suv tubiga tushganda va nasos ishga tushganda suzuvchi jism ko’tariladi. Nasos suv darajasiga yetganda, u pastga yegiladi va o’chadi. Nasos suvsiz ishlaymaydi.
5. Xizmat (kafolat): Kafolat muddati davomida nuqsonlar aniqlangan taqdirda, bepul xizmat ko'rsatiladi.
6. Suv tarmoqda bo’lmaganidayam himoya qilish (quruq himoya yo’q): Poplavok nasosni o’chirmaganda, tizimda suv qolmagan holatda nasos ochib qolmaydi. Bunday holatda <> qizishni boshlaydi.



















