Suv osti nasosi EVN-2/QY260-6-5.5 (5500Vt)
Artikul: EVN-2/QY260-6-5.5
| Quvvat sarfi | 5500 Vt |
| Maks.o'tkazish qobiliyati | 270 m³/s |
| Yuqoriga chiqarish | 12 m |
| Maksimal chiqarish bosimi | 12 m |
| Tok | 10.7 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 200 mm |
| Kafolat | 12 oy |
| Quvvat sarfi | 5500 Vt |
| Maks.o'tkazish qobiliyati | 270 m³/s |
| Yuqoriga chiqarish | 12 m |
| Maksimal chiqarish bosimi | 12 m |
| Tok | 10.7 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 200 mm |
| Kafolat | 12 oy |