Suv osti nasosi EVN-WQ25-15-2.2 (2200Vt)
Artikul: EVN-WQ25-15-2.2
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 2200 Vt |
| Maksimal suv ostida ishlash chuqurligi | 8 m |
| Maks.o'tkazish qobiliyati | 50 m³/s |
| Izolyatsiya sinfi | H |
| Yuqoriga chiqarish | 21 m |
| Tok | 5,1 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 65 mm |
| Quvvat kabelining uzunligi | 8 m |
| Yoqishlar soni | < 20 marta/soat |
| Kafolat | 12 oy |















