Suv osti nasosi EVN-2/QY200-12-7.5 (7500Vt)
Artikul: EVN-2/QY200-12-7.5
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 7500 Vt |
| Maks.o'tkazish qobiliyati | 265 m³/s |
| Yuqoriga chiqarish | 16 m |
| Tok | 14.2 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 150 mm |
| Kafolat | 12 oy |
| Kuchlanish | 380 V |
| Quvvat sarfi | 7500 Vt |
| Maks.o'tkazish qobiliyati | 265 m³/s |
| Yuqoriga chiqarish | 16 m |
| Tok | 14.2 A |
| Tezligi | 2900 ayl/daq |
| Ulagich | 150 mm |
| Kafolat | 12 oy |